Forum Najlepsze forum o The Blues i The Bhoys Strona Główna Najlepsze forum o The Blues i The Bhoys

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 337

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Z Tarnobrzega

PostWysłany: Czw 10:04, 20 Paź 2005    Temat postu: Chelsea 4-0 Betis! Back to top

Wspaniały mecz w wykonaniu The Blues, mimo że przez pierwsze 20 minut na boisku rządził Betis. Do przerwy jednak Chelsea strzeliła rywalowi 2 bramki (Drogba i Carvalho). Potem podwyższył Joe Cole a wynik ustalił Hernan Crespo.

Oto krótki opis bramek. Arrow Arrow Arrow

Prowadzenie dla zespołu Jose Mourinho uzyskał strzałem z 16 metrów Didier Drogba, który wykorzystał podanie Mickaela Essiena. Drugi gol był efektem fatalnego błędu Antonio Doblasa. Bramkarz Betisu, po strzale Franka Lamparda, wypuścił piłkę z rąk wprost pod nogi Ricardo Carvalho, który z najbliższej odległości skierował piłkę do siatki.

W 59. minucie było już 3:0. Składną akcję całego zespołu wykończył precyzyjnym strzałem zza pola karnego Joe Cole. Wynik meczu, pięć minut później, ustalił rezerwowy Hernan Crespo, który popisał się piękną "główką" po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Shauna Wrighta-Phillipsa.

Chelsea Londyn odniosła drugie zwycięstwo w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Z dorobkiem siedmiu punktów prowadzi w tabeli grupy G.

Chelsea Londyn - Betis Sewilla 4:0 (2:0)
Bramki: Didier Drogba (24 min.), Ricardo Carvalho (44 min.), Joe Cole (59 min.), Hernan Crespo (64 min.).
Żółte kartki: Shaun Wright-Phillips, William Gallas - David Rivas, Fernando Varela, Joaquin, Xisco, Alberto Rivera.

Chelsea gra poprostu pięknie Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze forum o The Blues i The Bhoys Strona Główna -> Wyniki meczów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)