Forum Najlepsze forum o The Blues i The Bhoys Strona Główna Najlepsze forum o The Blues i The Bhoys

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 337

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Z Tarnobrzega

PostWysłany: Nie 12:02, 27 Lis 2005    Temat postu: 2-0 z Portsmouth Back to top

Wspaniały i emocjonujący mecz w wykonaniu obu drużyn ale na początek może podam skład obu drużyn:

SWP>79

- Jedna zmiana w zespole Chelsea. Do składu powraca Paulo Ferreira kosztem Asiera Del Horno, który zasiadł na ławce rezerwowych. Miejsce Hiszpana na lewej obronie zajmie William Gallas. Po minucie ciszy ku czi piłkarza Manchesteru United Gerge'a Best'a piłkarze rozpoczęli spotkanie.

Pierwsze 25 minut to ostrożna gra z obu stron, choć doszło do kilku groźnych strzałów tak jak ten piłkarza Portsmouth LUALUA w 18 minucie spotkania, jednak refleksem wykazał się Cech.

W 27 min. Ferreira wrzuca piłkę w pole karne a Crespo niczym stary, boiskowy wyga strzela gola...W pierwszej połowie jedynym wydarzeniem oprócz bramki było zejście właśnie Hernana Crespo z powodu kontuzji w 37 min. Wielka szkoda, a za niego wszedł Charlton Cole.

Druga połowa to konkurs żółtych kartek, w ciągu 10 minut padły 4 (dla Diao, Cole'a Hughesse'a i Griffina). W 66 min. Lampard zamienia 11 dla Chelsea na bramkę i w meczu mamy jush 2-0. Ostatnie wydarzenie meczu to strzał Gudjonsena z wolnego, niecelny jednak.

CFC odnosi pewne zwycięstwo i dalej jest na pierwszym miejscu w tabeli... Gratulujemy, i powodzenia w następnym meczu przeciw BORO...

Duplej
Fan Chelsea i Celticu

Posty: 252

Skąd: SikorskI TarnobrzeG

PostWysłany: Czw 17:42, 08 Gru 2005    Temat postu: Back to top

cIESZE sie z tego zwyciestwa Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze forum o The Blues i The Bhoys Strona Główna -> Wyniki meczów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)