Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 252

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: SikorskI TarnobrzeG

PostWysłany: Nie 17:22, 30 Paź 2005    Temat postu: Celtic 4-2 Dundee Back to top

Celtic Glasgow pokonał w wyjazdowym spotkaniu Dundee United 4:2 po bardzo dramatycznym spotkaniu!

Już w 4 minucie Dundee wyszło na prowadzenie po samobójczym golu Chrisa Suttona. 15 minut później wyrównał na 1:1 John Hartson. W 28 minucie meczu Celtic wyszedł na prowadzenie po uderzeniu Shauna Maloneya, który trafił w Suttona i było już 2:1. Niespełna 2 minuty po tym golu Colin Samuel dał remis ekipie z Tannadice. W 32 min. do siatki Stillie'go ponownie trafił Sutton.

Do przerwy wynik 3:2 dla The Bhoys się utrzymał i podopieczni Gordona Strachana w niezłych chumorach schodzili do szatni.

2 połowa meczu była pechowa dla Celticu. Przebywający 10 minut na boisku Craig Beattie musiał opuścić plac gry z powodu kontuzji. W jego miejsce wszedł Stephen Pearson który po zaledwie 4 minutach pobytu na boisku strzelił czwartą bramkę dla Celticu co kompletnie pogrążyło zespół Dundee United.

Drugi pechowy wypadek to niepokojący upadek Shauna Maloneya. Był on jednym z najlepszych jak nie najlepszym piłkarzem na boisku.

W 90 minucie zmienił Maloneya, miejmy nadzieję, że kontuzje nie są poważne i Ci dwaj gracze wykurują się na spotkanie z Falkirk które już za tydzień.

Tym zwycięstwem Celtic Glasgow zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli. Podopieczni Gordona Strachana wyprzedzili w tabeli Hearts of Midlotnian.

Dundee Utd: D Stillie, G Kenneth, P Ritchie, A Archibald, M Wilson, P Canero, G Brebner, M Kerr, B Robson, C Samuel, J McIntyre (65 L Miller)

Celtic: A Boruc, P Telfer, B Balde, S McManus, M Camara, S Maloney (90 A McGeady) , N Lennon, S Petrov, S Nakamura, J Hartson (75 C Beattie) , C Sutton

Deivid
Once a Chelsea fan, always a Chelsea fan

Posty: 337

Skąd: Z Tarnobrzega

PostWysłany: Nie 17:27, 30 Paź 2005    Temat postu: Back to top

Świetny mecz Exclamation A The Boys wygrali dziś takim samym wynikiem jak druga z drużyn na naszym forum The Blues wczoraj Exclamation

Duplej

Posty: 252

PostWysłany: Nie 17:29, 30 Paź 2005    Temat postu: Back to top

i tak trzymać!Rzeczywiscie chelsea tez tyle wygrala Smile 8:4 dla Chelsea i Celticu Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Najlepsze forum o The Blues i The Bhoys Strona Główna -> Wyniki meczów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)