Forum Najlepsze forum o The Blues i The Bhoys Strona Główna Najlepsze forum o The Blues i The Bhoys

Posty: 337

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Z Tarnobrzega

PostWysłany: Śro 10:47, 19 Paź 2005    Temat postu: Czy im się uda? Back to top

W tym sezonie chcą wygrać wszystko i zgarnąć tzw. potrójną koronę (wygrać ligę, puchar Hiszpanii, i Champions League). Czy im się uda Question Wątpię Exclamation Przeszkodzi im w tym Real Madryt w lidze i Chelsea Londyn w Chapions League. A jak Wy myślicie Question

Barcelona rozniosła Panathinaikos!

Mistrzowie Hiszpanii, piłkarze FC Barcelony rozgromili na Camp Nou Panathinaikos Ateny 5:0 (4:0) w spotkaniu czwartej kolejki grupy C Champions League. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Samuel Eto'o
Gospodarze objęli prowadzenie już w 39. sekundzie meczu. Po znakomitym podaniu Andresa Iniesty piłkę do siatki skierował Mark van Bommel. W 14. minucie było już 2:0 - Mario Galinovica pokonał Samuel Eto'o a kolejną asystę zaliczył Iniesta. Trzeci gol dla "Dumy Katalonii" padł po indywidualnej akcji 18-letniego Lionela Messiego.

Pomimo wyraźnego prowadzenia gospodarze nie zwalniali tempa. W efekcie, w 40. minucie, swoją drugą bramkę zdobył Eto'o finalizując składną akcję całego zespołu. W 65. minucie ten sam zawodnik ustalił wynik meczu, popisując się fenomenalnym uderzeniem z narożnika pola karnego i kompletując hat-trick.

Wicemistrzów Grecji, którzy w III rundzie kwalifikacji wyeliminowali Wisłę Kraków, przed prawdziwą katastrofą uratował Galinovic, który w znakomity sposób obronił dwa strzały Ronaldinho z rzutów wolnych.