PostWysłany: Śro 21:21, 25 Kwi 2007    Temat postu:

amc theater movie times regal cinema movie theater asian porn movie free sex movie com cost of movie ticket
epic movie times 300 movie poster free mature sex movie site movie showtimes san francisco rent dvd movie
yahoo movie showtimes indian movie movie review secret free xxx sex movie movie theater sacramento
PostWysłany: Pią 18:45, 20 Kwi 2007    Temat postu:

PostWysłany: Czw 13:24, 10 Lis 2005    Temat postu:

jA TAK SAMO UWAZAM NAPEWNO BĘDZE LEIPIEJ WIĘC NIE MA SIE CO OBAWIAĆ ALNI DENERWOWAĆ....PRZEMĘZENIE I TYLKO BEDZIE LEPIEJ TYLKO ODPOCZĄC MUSZĄ Smile
Deivid
PostWysłany: Wto 14:22, 08 Lis 2005    Temat postu:

Naszczęście Listopad się nie kończy, a nawet nie ma połowy. A ta chwilowa załamka formy to tylko wypadek, przez przemęczenie. Ale to się zmieni już w najbliższych meczach. OBY Exclamation Exclamation
Duplej
PostWysłany: Nie 20:15, 06 Lis 2005    Temat postu:

Jakbyśmy teraz zrobili podsumowanie za Listopad... 2 mecze i dwie porażki ... w bramkach 0:2 ... Sad
Deivid
PostWysłany: Sob 13:18, 05 Lis 2005    Temat postu:

No i dobrze że grają czysto Exclamation Po czemu grać ostro Question Grają technicznie i w ten sposób wygrywają.
Duplej
PostWysłany: Wto 8:28, 01 Lis 2005    Temat postu: Podsumowanie za październik!

Statystyki te dotyczą jedynie spotkań, które zostały rozegrane w miesiącu październiku w rozgrywkach Premiership oraz Ligi Mistrzów. Jak z nich widać Chelsea gra czysto przy czym strzela wiele bramek – takich ekip jest ostatnio jak na lekarstwo.

Średnia frekwencja na meczach Chelsea: 40 901
Najniższa frekwencja: 36 042 ( Everton – Chelsea 1:1)
Najwyższa frekwencja: 44 235 (Liverpool – Chelsea 1:4)

Na spotkania Chelsea przychodzi bardzo dużo kibiców, obojętnie czy mecz odbywa się na Stamford Brigde czy na wyjeździe. Szkoda, że część z nas nie może brać udział w takim przedstawieniu…

Ogólna liczba bramek: 18
Średnia liczba bramek na mecz: 3,6

Najwięcej bramek w jednym meczu: 6 (Chelsea – Blackburn, Chelsea - Bolton Wanderers)
Najmniej bramek: 2 (Everton - Chelsea)

Liczba bramek w pierwszej połowie: 6
Liczba bramek w drugiej połowie: 12

Chelsea jest bardzo bramkostrzelna, szczególnie w drugiej połowie, co powoduje iż losy spotkania mogą się rozstrzygać do ostatnich minut pojedynku. Takie właśnie widowisko kibice uwielbiają.
Te statystyki także udowadniają, iż ci co twierdzą, iż Chelsea pokazuje nudną piłkę są w błędzie. Kibic woli oglądnąć grad bramek (np. sześć jednym meczu) niż indywidualne popisy niektórych techników

Najwięcej bramek strzelonych przez jednego zawodnika w meczu: 2 – Frank Lampard, Didier Drogba (w spotkaniu przeciwko Bolton Wanderers )

Nie trzeba być napastnikiem, nie trzeba mieć bajecznej techniki czy prędkości – wystarczy mieć Lamparda. W obecnych rozgrywkach strzelił on już 10 bramek ( najwięcej spośród The Blues ! ), a drugi Droga ma ich aż o cztery mniej.

Wiele osób zarzucało trenerowi Mourinho, że nie potrafi zmobilizować swoich zawodników by walczyli ostro, czasami wręcz brutalnie. Średnia liczba żółtych kartoników otrzymanych przez graczy Chelsea wynosi 1,5 na mecz. Nie jest to dużo zważywszy jak często karani się zawodnicy innych ekip.